Momenteel werken wij aan een uitgebreide versie van de website die later dit jaar online komt

Ledenoverzicht

U kunt de leden op verschillende manieren sorteren door op de kleine pijltjes bovenaan de kolommen te klikken

  • OVERZICHT KUNSTLIEFHEBBER-LEDEN
  • OVERZICHT KUNSTENAAR-LEDEN
Sorteer op:
Naam
Postcode
Plaats
C.C de Wall
3318JV
Dotdrecht
A de Wijk
9919BM
Loppersum
A Prins
8017DT
Zwolle
A Knollenburg
1053LM
Amsterdam
A Knollenburg
1053LM
Amsterdam
A Lubbers
7255wv
Hengelo
A. van der Leij
5066AJ
Moergestel
A. Eenjes
7576GD
Oldenzaal
A.. Speijer Hazewindus
3291VH
Strijen
A.C.M. Dubois-Wijnands
2318XM
Leiden
A.J.M.H Hoofs
6166EL
Geleen
A.M.A. Belonje
4817EN
Breda
A.P.M. Mak
1687 C
Wognum
A.S Westra
1031kb
Amsterdam
Aart van Tussenbroek
1112HD
Diemen
Adriana Jong-Ooms de
2922DG
Krimpen a/d IJssel
Agnes Schuit
1723MG
NOORD-SCHARWOUDE
Agnita Kes
1156AP
Marken
Albert Piet
1078gc
Amsterdam
Albert Witteveen
1058GW
Amsterdam
Alwina van Pagee
1861ML
Bergen
Andra den Otter
3043LA
Rotterdam
Anja De Boer-Seefat
1546LR
Jisp
Anja Wisker
1969mn
Heemskerk
Anke Beniers
5491PH
Sint-Oedenrode
Anna Lied Poelstra-Sanders
5462GL
Veghel
Anneke Rook
6706JP
Wageningen
Anneke Bootsma
2597NN
Den Haag
Anneke Arts
5831HE
Boxmeer
Annelies Schorsij
2566JK
Den Haag
Annemay Ensink Ter Borg
5803AS
Venray
Annemiek Petit
5032te
Tilburg
Annemiek De jong
1181dt
Amstelveen
Annet Stibbe
1693bv
Wervershoof
Annet Schrander
1511BB
Oostzaan
Annet Nijlant
8141 D
Heino
Annette van
3962BD
Zandbrink
Annie Laarakker
5854RA
Bergen
Annie Laarakker
5854 R
parallelweg 4 bergen
Ans Verdouw
4532bn
Terneuzen
Ans Hendriks
5836BM
Sambeek
Ashton Broeders
4941VV
Made
Astrid Kerkhoven
1019RW
Amsterdam
Aukje Groeneweg-Hulzebos
2381BM
Zoeterwoude
B. Drost
4196FT
Tricht
B. Dekker
7963BV
Ruinen
B.J.P. Op de Coul
1051vs
Amsterdam
Barbara Brynaert
1760
Roosdaal
Bas van Elten
3453HG
De Meern
Bernard Neuhaus
1092AP
Amsterdam
Bert Van Drunen
4651CN
Steenbergen
Bert Van Drunen
4651CN
Steenbergen
Bibi & Faye Verbeek
3994JK
Houten
Birgit Bartelds
6271AV
Gulpen
Bruun van Asten
3991 D
Houten
C Hessing
3993re
Houte
C.C. de Wall
3318JV
Dordrecht
C.C. de Wall
318JV
Dordrecht
C.W. Twilt
8131CD
Wijhe
C.W.G. Schoemaker-van der Wal
2402BL
Alphen aan den Rijn
C.Y Post
7211DG
Eefde
Carla de Jonge
4103NS
Culemborg
Carla Overeijnder
2402KB
Alphen aan den Rijn
Carla Baak
2718KR
Zoetermeer
Carlijn Borst
2375XL
Rijpwetering
Carlo Heuveling
7037AT
Beek
Cathy Pemberton
3328TA
Dordrecht
Cees Samsom
3621CM
Breukelen
Christien van Kerkhoff
6816PC
Arnhem
Christina Boeve
3734GG
Den Dolder
CLM van Velzen
2405dz
Alphen aan den rijn
Conny Blijleven
2771CR
Boskoop
Corry Simons
3735LG
Bosch en Duin
D. Schenkel
8351HB
Wapserveen
D.C. van den Brink
3905VK
Veenendaal
Daisy E. den Holder-Bel
6721HT
Bennekom
David Polak
5144ZG
Waalwijk
Dia van Sinten
5491km
Sint-Oedenrode
Diane Claessen
3312ge
Dordrecht
Dianne Joosten
5406AH
Uden
Dineke van Riel
4533 D
Terneuzen
E Zwanenburg
3233EL
Oostvoorne
E. Wessling
2671sw
Naaldwijk
E. Kordes
3543EM
Utrecht
E.E. Hermans
5831KA
Boxmeer
E.I. van Essen
9735BE
Groningen
E.Y. de Jager
2402BK
Alphen aan den Rijn
Edith Ressenaar
volgt
Ooij
EJ van Laer
2721EP
Zoetermeer
Elise Neve
2411CS
Bodegraven
ellen van der kooij van der veen
2402kk
alphen aan den rijn
Ellen Vos-Thiels
3312JW
Dordrecht
Ellen den Bakker
1335GE
Almere Buiten
Ellen van Dam
1851RB
Heiloo
Elly Mier-Weteling
8351ha
Wapserveen
Els Haine-Schols
6121NX
Born
Els van der Poel
2408 M
Alphen aan den Rijn
Els Pardon
3218AM
HEENVLIET
Els van der Toorn
2613BT
Delft
Els (E.W.) Kop
3319HP
Dordrecht
Elza Brontsema
9919BK
Loppersum
Elza Brontsema
9919BK
Loppersum
Esmeralda Bonsing
8111RL
Heeten
Esther Hermans
5831KA
Boxmeer
Evelien Limbeek
7625PN
Zenderen
Evelien Limbeek
7625PN
Zenderen
Evelyn Olabisi
1013NT
AMSTERDAM
F Hölsgens
6093HA
Heythuysen
Ferdinand Verwijs
3402DT
IJsselstein
Francis Hartsuijker
5212AC
's-Hertogenbosch
Francis Hartsuijker
5212AC
's-Hertogenbosch
Frank Biemans
6521BL
Nijmegen
Frank Hölsgens
6093HA
Heythuysen
Frank Biemans
6521BL
Nijmegen
G Arts
5443 C
Haps
G Hoogland
3734EL
Den Dolder
G Arts
5443 C
Haps
G. Van de Vate-Hoving
3897LD
Zeewolde
G.G Pier-Koning
7943LX
Meppel
G.H.M. van Ling
3583ch
Utrecht
G.J. Vlag-de Jong
3218VD
Heenvliet
G.J.A. Stegeman
7572BK
Oldenzaal
G.N. Penning de Vries
2402KK
Alphen aan den Rijn
G.R. Harte
2411 L
Bodegraven
Gam Kaaijk
3581TP
Utrecht
Gerda Kroes-Rijlaarsdam
2407BN
Alphen aan den Rijn
Gerrie de Bie
3404BH
IJsselstein
Gerrie Verweij
5551be
VALKENSWAARD
Gerry Sigmans
5482XS
Schijndel
Gerry Penris
5801DV
Venray
Grea Vlag
3218VD
Heenvliet
Greet Dekker
1541XA
Koog aan de Zaan
H Valentijn
1616RA
hoogkarspel
H Masselink-Boesenkool
9709 A
Hoogeveen
H Kuik
2583 E
Den Haag
H. Tromp
6581DZ
Malden
H. van Asseldonk
5427ED
Boekel
H. de Louw
5658CA
Eindhoven
H. van Asseldonk
5427ED
Boekel
H.A. la Chapelle
2665DG
Bleiswijk
Hanne Van der Sluis
4851AR
Ulvenhout
Hanneke van Wijgerden
1087DK
Amsterdam
Hans Uytdewilligen
4132VD
Vianen
hans stalman
6374BX
Landgraaf
Hans de Weijer
2318NA
Leiden
Hans Stalman
6374BX
Landgraaf
Harold Sessink
1181dt
Amstelveen
HDM Broeders
4908BE
Oosterhout
Helma Evers
3734CM
Den Dolder
Henk Engelen
2719SX
Zoetermeer
Henny Jonker
4532HL
Terneuzen
Henriette Lootsma
5041RZ
Tilburg
Henriëtte Heijdendaal
2041NW
Zandvoort
Herma Ellermeijer
7577KA
Oldenzaal
Hester Heemskerk
2461HB
Ter Aar
Hetty Tomassen
7415EM
Deventer
Hetty van de Wetering
5691VD
Son
I Bedijn
7572AH
Oldenzaal
Ieneke Codée
3207TJ
Spijkenisse
Ildiko Turk
2461CM
Ter Aat
Ildikó Turk
2461CM
Langeraar
Ilone Doreleijers
3437XL
Nieuwegein
Ina Scholten
3435RH
Nieuwegein
Ina Bruinink
1325rp
Almere
Ineke de Bruijn
4941VD
Raamsdonksveer
Ineke Middelkamp Veldhuis
8131wc
Wijhe
Ioanna Aalvanger
3555ST
Utrecht
Ireen Fernhout
5831wl
Boxmeer
Irene Bachmohr
3137ZH
Vlaardingen
Irene Breedveld
8242PK
Lelystad
J Van Blerk
6545hd
Nijmegen
J Vos
2401hh
Alphen aan de rijn
J. Teunisse
1127PH
Den Ilp
J. Hazebroek
2505CP
Alphen aan den Rijn
J. Stinenbosch
7577la
Oldenzaal
J. Garssen
7221BV
Steenderen
J.B.M. Veenhuys
1053LM
Amsterdam, Nassaukade 170 H
J.F.M. Hendriks
5845EL
Sint Anthonis
J.J Zaal
2406TD
Alphen aan den Rijn
J.J. Dijkman
3222XE
Hellevoetsluis
j.m.m. compeer
2742 g
waddinxveen
J.P. Jansen
4328HL
Burgh-Haamstede
J.W. Kouwenberg
1061DM
Amsterdam
jan bremmer
8102ek
raalte
Jan Hulsmann
3223CC
Hellevoetsluis
Jan Kuperus
3581WX
Utrecht
jan peters
6171sm
stein
Jan Wilms
1511WG
Oostzaan
Jannie Wezel de Lange
1502PR
ZAANDAM
Jean M.H. van de Staak
2352RN
Leiderdorp
Jeannet van den Berg van Egmond
2461 G
Ter Aar
Jeannie Op 't Hoog
5037ew
Tilburg
Jelle Boonstra
8131DH
Wijhe
Jenny Mettendaf
1218GE
Hilversum
Jo Kindt
4576BV
Koewacht
Johan Morsink
3061GC
Rotterdam
Joke Kepser
5431lb
Cuijk
Jos Van der Heijden
1934EV
Egmond aan de Hoef
joyce vloet
5831MB
Boxmeer
Judith Arnoldus
7211GW
Eefde
Jules van der Horst
4817XH
Breda
Jules Noordeloos
1747ET
Tuitjenhorn
K.Y. Law
3905ZB
Veenendaal
Karin Sips
4854GK
Bavel
karin bakker
7731kh
ommen
Koosje van |Beest
2461PZ
Ter Aar
L Goemans
1052XW
Amsterdam
L. Sleddens
3453HG
De Meern
Laura Boon
1817EH
Alkmaar
Lenny Van Leeuwen
2771DE
Boskoop
Leontien Tiddens
7218AB
Almen
Lisette Martens
7913VG
Hollandscheveld
Louise Vonk-Lagendijk
2612TV
Delft
Lowiese Henselmans
1723KT
Noord-Scharwoude
Lyda Rump
3892AA
Zeewolde
M Kusters
5836AX
Sambeek
M van Raadshooven
2403EB
Alphen aan den Rijn
M Luttmer
7202ad
Zutphen
M Roodenberg
8124AL
Wesepe
M Zeilstra
1035KK
Amsterdam
M. van den Berg
4105HA
Culemborg
M.H.P.G. Spee-Janssen
5821BN
Vierlingsbeek
M.j. Bemmelmans
6097bt
Heel
M.J.H. Korteland
2722AR
Zoetermeer
M.M. Faber
3892GD
Zeewolde
M.W. De Bruine
3241GR
Middelharnis
Marcel Polak
2102CN
Heemstede
Marcel levering
1935BD
EGMOND-BINNEN
Marga Besseling
7227dc
Toldijk
Margreet Jongejan
2805jp
Gouda
Margreet Schlüter
2408 R
Alphen aan den Rijn
Margreet Rijgersberg
3991JL
Houten
Maria van Tuyl
2625EN
Delft
Maria Arias
3993 H
HOUTEN
Marian Wolfert
4535BZ
Terneuzen
Marian Muller-Roks
4661PA
Langeweg 5 Halsteren
Marian Woudberg
2722AA
Zoetermeer
Marianne Dorreman
4537CG
Terneuzen
Marianne Buur
1823hp
Alkmaar
Marianne Rosenberg
1356EH
Almere
Marianne Bink
2553JM
Den Haag
Marianne Van Raalte
7909HN
Hoogeveen
Marie-Louise Boel
1057XZ
Amsterdam
Marijke van Dijk
3223CC
Hellevoetsluis
Marion Zeilstra
1035KL
Amsterdam
Mariska Wuytenburg
5467dm
Veghel
Marja Oosterman
3581VN
Utrecht
Marja Spijker
2718EW
Zoetermeer
Marja en Ben Santbergen
4651TL
Steenbergen
Marjan Goudbeek
7314JD
Apeldoorn
Marjan Van der Wal-Zoon
7957ac
De Wijk
Marjon van Dam
3906ES
Veenendaal
Marlies Ostendorf
5032VC
Tilburg
Marlies Op den Camp
6171BZ
Stein
Marta Pelikan-Filipek
4838BB
Breda
Martha van Otterloo
3274CG
Heinenoord
Martin Haas
8131ct
Wijhe
Martine Boermeester
4581 P
VOGELWAARDE
Mathy te Braake
3910
Neerpelt
Mea Van Tilburg
1183TM
Amstelveen
Mej Arts- jurgens
5836av
Sambeek
Melanie Plakman
1774nm
Slootdorp
Merel Bakker
1394ER
Nederhorst den Berg
Mia Van Beurden
5854DC
Nieuw Bergen
Mia de Zeeuw
2587gr
Den Haag
Michelle Berkers
1931CZ
Egmond aan Zee
Michiel Eebes
8604ZN
Sneek
Mieke Claessen-Geelen
6088AM
Roggel
Mirande Waterlaat
3723JJ
Bilthoven
ML de Koning
7722jp
Dalfsen
MLP Diks Versteegen
7255WR
Hengelo gld
mm olivier
3891 CA
Zeewolde
Monique Nohlmans
6221 C
MAASTRICHT
Mw. N.H. Eversdijk
4854me
Bavel
Natascha Kuppen
6545HD
Nijmegen
Nel Schell
3241vd
Middelharnis
Nolda Wispels
8102EK
Raalte
Otto van der Spoel
3319 T
Dordrecht
P. van Kleef
3437KH
Nieuwegein
P. Spaan
3911JP
RHENEN
P.M. Kemper
1814HG
Alkmaar
Paul Herbig
7559DT
Hengelo
Paula smits könst
1093JZ
zandvoort aan Zee
paula smits
2042PP
Zandvoort aan Zee
Paulien Steggink
5076AC
Haaren
Peter Buisman
3069SP
Rotterdam
Peter van Eerdt
5428GG
Venhorst
Peter Balvers
1841GE
Stompetoren
Piet van der Zee
9746PV
Groningen
Pim van der Pol
1747 E
Tuitjenhorn
Popovics Julia
3630
Maasmechelen
R Kroon
1511KV
Oostzaan
R. Roozendaal
volgt
Weesp
R.B. Dijkstra
7552GN
Hengelo
R.C.A. Spanjaard
2622DD
Delft
Raoul Locht
6042KK
Roermond
Renée Kramer
2725DP
Zoetermeer
Ria Blokland
3313ap
Dordrecht
Ria Wiersema
2724NN
Zoetermeer
Ria Langenbach
8448RM
Heerenveen
Rian Verhees
5571 da
BERGEIJK
Ribanna Jongkees
2251GM
Voorschoten
Richard Waleson
3291CD
Strijen
Riet Linders
5854pr
Bergen (L)
Riety Visser
5109TX
's Gravenmoer
Rita Oomen
4655TT
De Heen
Rob Fruman
2403VT
Alphen aanb den Rijn
Rody Klos
1531SG
Wormer
Ruud Kikkert
3544PX
Utrecht
S. van Oostveen
1064LG
Amsterdam
Sarah Elfenbein
8105AG
Luttenberg
Saskia Lankhof
1511KZ
Oostzaan
Saskia Vergunst
2406xk
Alphen aan den Rijn
Simon van der Kwaak
2403HW
Alphen aan den Rijn
Susanne Van Gemeren
8012WH
Zwolle
Suus Ter Haar
2582GS
Den Haag
T G J Rietema
2627AB
DELFT
Th. Fraterman
2402VD
Alphen a/d Rijn
Thea Wolters
5802BA
Venray
Thea Soons-Crombag
6333EA
SCHIMMERT
Theo Sluis
1759NA
Callantsoog
Tine Zwaan
1931VH
Egmond aan Zee
Tine Van Hintum
6826BD
Arnhem
Tiny Scholtens
3434GP
Nieuwegein
Titia Strijker
7932PM
Echten
Tortelboom Jacques tortelboom
9620
Zottegem
Trudie Snoeijs
5272 RD
Sint-Michielsgestel
Trudy Schipper-Sparreboom
3231XT
Brielle
U. Suandani
7512EE
Enschede
Udo Geisler
2042TN
Zandvoort
V.D.M. Baddeley
2584TT
Den Haag
V.M.C. de Vries
6661RH
Elst
W Osterhaus
3734GR
Den Dolder
W van der Veen
7711VB
Nieuwleusen
W. van Mullecom
4194AR
Meteren
W. Veerman
1261TJ
Blaricum
W. Kapica
1325RP
Almere
W.B. Blokhuis
3958EB
Amerongen
Will Pors-van Dam
6591xx
Gennep
Willy Brummelman
8131BH
Wijhe
Wilma Venneman
5826bz
Groeningen
Winfried Cohfus
3437KD
Nieuwegein
Wouter Hoogendijk
1052AM
Amsterdam
Yolande Achterberg
2524CL
Den Haag
Yolande Achterberg
2524CL
Den Haag
Yvonne Vermeulen
4614JV
Bergen op Zoom
Sorteer op:
Naam
Provincie
Plaats
Discipline
Website
Schutte
Overijssel
Oldenzaal
Tekenen,3-d werken
Corien van Herwaarden
Noord-Holland
Hilversum
Etsen en overige druktechnieken,3-d werken
Corien van Herwaarden
Noord-Holland
Hilversum
Etsen en overige druktechnieken,3-d werken
Corien van Herwaarden
Noord-Holland
Hilversum
Etsen en overige druktechnieken,3-d werken
A Visser
Noord-Holland
Berkhout
Etsen en overige druktechnieken
A. Roozen
Noord-Holland
Haarlem
3-d werken
Aart de Lange Pzn
Noord-Brabant
Knegsel
Schilderen
Aat Harms
Flevoland
Almere
3-d werken
Ada de Rijk
Flevoland
Almere
Tekenen,Schilderen
Agnes Fleskens
Noord-Brabant
Riethoven
3-d werken
Alda-Lu Libgott
Noord-Holland
Naarden
Schilderen
aleksander Willemse
Flevoland
Lelystad
Tekenen
Alexandra Verwoolde
Noord-Holland
Hoorn
3-d werken
Alice Kampman
Noord-Holland
Julianadorp
3-d werken
Aly van der Woude
Noord-Holland
Castricum
Schilderen
André Bikker
Gelderland
Doesburg
Tekenen,Schilderen
Anita Valk
Utrecht
Leusden
Schilderen
Anja Bouwens
Noord-Brabant
Dussen
3-d werken
Anke de Jong
Gelderland
Ophemert
3-d werken
Ankie Steenbekkers
Schijndel
Schilderen
Anne Wirtz
Noord-Holland
Amsterdam
Schilderen
Anne von Drehle
Gelderland
Steenderen
Schilderen
Annegré Bosman
Noord-Holland
Amsterdam
Annegré Bosman
Noord-Holland
Amsterdam
Annegré Bosman
Noord-Holland
Amsterdam
Annegré Bosman
Noord-Holland
Amsterdam
Etsen en overige druktechnieken
Anneke van Munster
Friesland
Gauw
Tekenen,Schilderen
Anneke Ingelse
Zuid Holland
Gouda
Schilderen
Anneke Copier-Vlaar
Overijssel
Borne
Schilderen
Anneke van Waard
Noord-Holland
Breda
Schilderen
Annelise Heldoorn
Drenthe
Wapserveen
Tekenen,Schilderen
Annemiki Bok
Flevoland
Emmeloord
Schilderen
Annet Leichel
Noord-Holland
Alkmaar
3-d werken
Annie Griep
Gelderland
Doetinchem
Schilderen
Ans Lemmens
Limburg
Amstenrade
Tekenen,Schilderen
Anton Winzer
Austria
Salzburg
Schilderen,Etsen en overige druktechnieken
Art by MANOU
Limburg
Roermond
Schilderen
Astrid Ufkes
Gelderland
Apeldoorn
Etsen en overige druktechnieken
Astrid de Groen
Drenthe
Emmen
3-d werken
Atelier Iris Hurkmans
Noord-Brabant
VEGHEL
Schilderen
Aukje Greydanus
Noord-Holland
Middenbeemster
Schilderen,3-d werken
Bea Vossen
Voerendaal
Schilderen
Bea Vossen
Drenthe
Voerendaal
Schilderen
Bea Vossen
Drenthe
Voerendaal
Schilderen
Bea Vossen
Drenthe
Voerendaal
Schilderen
Bernadet Dekker
Limburg
Thorn
3-d werken
Bert Hermans
Zuid-Holland
Rotterdam
Schilderen
Bets de Vries-Dekker
Noord-Holland
Wervershoof
Schilderen,3-d werken
Bianca Schepers
Groningen
Alteveer
Schilderen
Bindi van der Linden
Utrecht
Leusden
Tekenen,Schilderen
Birgit Deuschle
Germany
Coburg
Schilderen
Bonne ten Kate
Noord-Holland
Amsterdam
3-d werken
Bram Lems
Zuid-Holland
Brielle
3-d werken
brighart
Zuid-Holland
delfgauw
Schilderen
Carla Martens
Gelderland
Nijkerk GLD
Schilderen
Carla de Graaf
Noord-Holland
Krommenie
Schilderen,3-d werken
Carla Ellens
Noord-Holland
Beverwijk
Etsen en overige druktechnieken
Caroline Geerling
Gelderland
Apeldoorn
Schilderen
Caroline Bijvoet
Zuid-Holland
Rotterdam
Schilderen
Catherine Pineau
Zuid-Holland
Monster
3-d werken
Cees van Es
Utrecht
Bilthoven
Tekenen,Schilderen,Etsen en overige druktechnieken
Cees van Es
Utrecht
Bilthoven
Tekenen,Schilderen,Etsen en overige druktechnieken
charles Remeeus
Zuid-Holland
Vlaardingen
3-d werken
Christine Morren
Belgium
Bukenstraat 13 - Buken
Tekenen,Schilderen,3-d werken
Claske Mekel
Utrecht
De Bilt
Etsen en overige druktechnieken
Cobie Schoneveld
Zuid Holland
Rotterdam
3-d werken
Corina Blom
Friesland
Gorredijk
Schilderen,Etsen en overige druktechnieken
Cornel Pepers
Gelderland
Warnsveld
Schilderen
Desiree Jonkers
Noord-Holland
Amsterdam
3-d werken
Dieneke Tiekstra
Zuid-Holland
Rijpwetering
3-d werken
Dineke van Riel
Zeeland
Terneuzen
3-d werken
Dolf Middelhoff
Noord-Holland
Amstelveen
Tekenen,Schilderen
Dorrit van den Boogaard
Dorrit Van den Boogaard
Utrecht
Soest
Schilderen
Durkje Haringa
Friesland
Oudega
Schilderen
Elbreg Scheele
Gelderland
Apeldoorn
Schilderen
Eleonore Broekhuijsen
Zuid-Holland
Strijen
Schilderen
Elies Auer
Utrecht
Zeist
Schilderen
Ellen Vermeulen
Zuid-Holland
Zoetermeer
3-d werken
Ellen Kuijl
Noord-Holland
Zandvoort
3-d werken
Elly Walraven
Noord-Brabant
Dussen
3-d werken
Else van der Sloot
Noord-Brabant
Boxmeer
Tekenen,Schilderen,3-d werken
Emilie Lindenbergh
Noord Holland
Hilversum
Schilderen
Erica Kraan
Noord-Holland
Tuitjenhorn
3-d werken
Erika Stulp
Groningen
Groningen
Schilderen
Erna van der Veen
Friesland
Heerenveen
Schilderen
Eva Van Diepen
Noord-Holland
Amsterdam
Schilderen
Faye Postma
Friesland
Drachten
Schilderen
Fenneke Weltevrede
Zuid-Holland
's-Gravenhage
Tekenen,Schilderen
Ferdi de Bruijn
Flevoland
Dronten
3-d werken
Fieke Hordijk
Zuid Holland
Zoetermeer
3-d werken,Alle beeldende kunst
Frans Nottrot
Noord-Holland
Amsterdam
Schilderen
Frida Overbeeke van
Zeeland
Goes
Schilderen,3-d werken
Frits Droog
Zuid-Holland
Den Haag
Schilderen,Etsen en overige druktechnieken
Gabriele van Emmerik
Noord-brabant
Best
Tekenen,Schilderen
Gea Boon
Utrecht
Amersfoort
Tekenen,Schilderen
Gena Genadiy
Overijssel
Hengelo Ov
Schilderen
Georges P.T.M. de Groot
Noord-Brabant
Zeeland
Schilderen,3-d werken
Gerard Keetelaar
Noord-Holland
Hilversum
Schilderen
Gerard Wiersum
Groningen
Krewerd
Schilderen,3-d werken
Gerard Akerboom
Zuid-Holland
Leerdam
Tekenen,Schilderen,Etsen en overige druktechnieken
Gerart Kamphuis
Zuid-Holland
Zoetermeer
Tekenen,Schilderen,Etsen en overige druktechnieken
Gerda Roodenburg- Slagter
Noord-Holland
Amsterdam
3-d werken
Gerry Holterman
Noord-Holland
Assendelft
3-d werken
Giel Clijsters
Noord-Holland
Hilversum
3-d werken
Ginie Ruitenbeek
Utrecht
Utrecht
Schilderen
Gita Kalishoek
Zuid-Holland
Rotterdam
Schilderen
guido verhoek
Gelderland
Nijmegen
Tekenen,Schilderen
Guusje Bertholet
Zuid-Holland
GORINCHEM
Tekenen,Schilderen
Hanna Van Ginkel
Utrecht
Vleuten
Schilderen
Hannah Hansen
Zuid-Holland
Buiten de Veste 4
Etsen en overige druktechnieken
Hanneke Van Vliet
Zuid-Holland
Ouderkerk aan den IJssel
3-d werken
Hanneke van Vugt
Limburg
Cadier en Keer
Tekenen,Schilderen
Hanneke Luttikhuis
Overijssel
Raalte
Schilderen
Hannelore Houdijk
Noord-Holland
Nederhorst den Berg
Schilderen
Hans Markveldt
Zuid-Holland
Den haag
Schilderen
Hans Gritter
Noord-Holland
Àmsterdam
Tekenen,Schilderen
Hans Berkhout
Flevoland
Almere
Tekenen,Schilderen,Etsen en overige druktechnieken
Harry Ravers
Overijssel
Wijhe
Etsen en overige druktechnieken,3-d werken
HC Baarslag
Noord-Holland
Hilversum
Tekenen
Heleen van Ulden
Utrecht
Woerden
3-d werken
Henk ter Horst
Drenthe
Assen
Schilderen
Hennie Van der Marel
Noord-Holland
Nederhorst den Berg
Schilderen
Henny Borra
Noord-Brabant
Vught
3-d werken
Henny Schaapman
Overijssel
Wijhe
3-d werken
Henny Latul
Utrecht
Utrecht
Schilderen
Henriette Schaeffers
Limburg
Venray
Schilderen,3-d werken
Henriëtte Verburgh
Zeeland
Vlissingen
Schilderen
Herre Methorst
Noord-Holland
Amsterdam
Etsen en overige druktechnieken
Hetty Combs
Friesland
Twijzel
Tekenen,Schilderen
Hilde Sommers
Noord-Brabant
Oploo
Tekenen,Schilderen
I.J. Themen
Flevoland
Almere
Schilderen
Ida Schreurs-Heerink
Overijssel
Oldenzaal
Tekenen,Schilderen
Ien Hazebroek-Buijs
Zuid-Holland
Alphen aan den Rijn
Schilderen
Ilene Themen
Flevoland
Almere
Tekenen,Schilderen
Ilse Scholten
Overijssel
Enschede
3-d werken
Ine Teeven
Noord-Brabant
Geldrop
Schilderen
Ineke Damen
Utrecht
Utrecht
Schilderen
Inge De Belder
Zeeland
Graauw
Etsen en overige druktechnieken,3-d werken
Inge van Mill
Zuid-Holland
Den Haag
Inge van Mill
Zuid-Holland
Den Haag
3-d werken
Ingrid Van dooren
Noord-Brabant
Valkenswaard
Schilderen
Ingrid Wind
Zuid Holland
Spijkenisse (Nissewaard)
3-d werken
Ingrid Bovekerk-vd. Vlugt
Zuid-Holland
Moerkapelle
Tekenen,Schilderen
Ingrid Stassen
Zuid-Holland
Den Haag
Schilderen
Ingrid Claessen
Gelderland
GROESBEEK
Schilderen
Ingrid Viets
Zuid-Holland
Zwijndrecht
Schilderen
Irizzz.com
Noord-Brabant
Loosbroek
Schilderen
Isabella Montain
Friesland
Noordwolde zuid
Tekenen,Schilderen
Isabelle Oppel van der Ploeg
Zuid-Holland
Den Haag
Schilderen
Isabelle Gavelle
Zuid-Holland
Spijkenisse
3-d werken
Jacqueline KleukersZeegers
Limburg
Beegden
Schilderen
Jacqueline Zeegers
Limburg
Beegden
Schilderen
Jacqueline Mac Mootry-Everaert
Noord-Holland
Amsterdam
Schilderen
Jan Dijk van
Overijssel
Olst
Schilderen
Jan Kouwenberg
Noord-Holland
Westerland
Schilderen
Jan Geerling
Noord-Holland
Zaandam
Etsen en overige druktechnieken
Jan de Wringer
Noord-Holland
Weesp
Tekenen,Schilderen
Jan Aanstoot
Overijssel
Wierden
Schilderen
Jan Everwijn
Noord-Holland
Bergen
3-d werken
Janneke Carabain
Zuid-Holland
Voorschoten
Schilderen,3-d werken
Jeannette van Hoek
Noord-Brabant
Goirle
Schilderen
Jenneke Brunnekreeft
Gelderland
Eibergen
Schilderen
Jessica van den Heuvel
Utrecht
BAARN
Joanne Leussink
Utrecht
Soest
Schilderen
John Laurens
Zuid-Holland
Vlaardingen
Schilderen
Joke Van den Heuvel-Bennis
Zuid-Holland
Barendrecht
Schilderen
joke koelemeijer
Noord-Holland
Wormer
Tekenen,Schilderen,Etsen en overige druktechnieken
Joke Meijer
Zuid-Holland
Zoetermeer
Tekenen,Schilderen
Joke Zaal
Gelderland
Doesburg
3-d werken
Jolanda van Hattum
Gelderland
Apeldoorn
Schilderen,3-d werken
Jos Krikke
Utrecht
Hollandsche Rading
Schilderen
José van den Tweel
Gelderland
Nijkerkerveen
3-d werken
Jose koebrugge
Zuid-Holland
opsterland 8
Tekenen,Schilderen
José Wouters
Noord-Brabant
Heeze
3-d werken
Josien BROEREN
Noord-Brabant
Waalwijk
Schilderen
Josje Verton
Zeeland
Sint Philipsland
Schilderen
Juliette vos
Zuid-Holland
den haag
Schilderen
Karin Neijenhuis
Noord-Brabant
Breda
Schilderen
Katinka Krijgsman
Noord-Holland
Egmond aan den Hoef
Schilderen,3-d werken
Kinga Wieczorek
Noord-Holland
Zaandam
Schilderen
Kirsi van Rijn-Nikkinen
Utrecht
Amersfoort
Tekenen,Schilderen,Etsen en overige druktechnieken,3-d werken
Kris Waumans
Limburg
Horn
Schilderen
L. Colpa
Zuid-Holland
Boskoop
3-d werken
Laura Rominu
Overijssel
Wierden
Schilderen
Leo Schepens
Noord-Brabant
Oirschot
Schilderen
Leo Perdon
Groningen
Schildwolde
3-d werken
leo dekker
Utrecht
driebergen
Schilderen
Leonie Sperber Thijssen
Noord-Brabant
Raamsdonk
3-d werken
Léonne Zuurbier
Noord-Holland
Wieringerwaard
Schilderen
Lidewij de Vries
Noord-Holland
Sint Maarten
Tekenen,Schilderen
Lidy Scholten
Zuid-Holland
Hendrik-Ido-Ambacht
Schilderen
Lieske Stieger-Brouwers
Noord-Brabant
Tilburg
Schilderen
Linda Westera
Overijssel
Kampen
Tekenen
Lisa Wessling
Zuid-Holland
Benthuizen
Schilderen
Lise Colpa
Zuid holland
Boskoop
3-d werken
Loek Nieuwendijk
Limburg
Stein
3-d werken
Loes Soffers
Noord-Brabant
Hoogerheide
Schilderen
Luyt de Brauw
Zuid-Holland
Den Haag
3-d werken
Lyda Lammers
Noord-Brabant
BOXMEER
Schilderen,3-d werken
Lydia Pindur
Limburg
Weert
Schilderen
M. Boverhof
Gelderland
Vaassen
Schilderen
m.l.ky ky
Utrecht
veenendaal
Tekenen,Schilderen
Mar Agerbeek
Utrecht
Utrecht
3-d werken
Marcelle van der Leeuw
Drenthe
Meppel
Tekenen,Schilderen,3-d werken
Marga Boogaard
Zuid-Holland
Numansdorp
3-d werken
Margon Van Toor
Noord-Holland
Laren
Schilderen
margriet blom
Zuid-Holland
leiderdorp
3-d werken
Maria de Vries
Noord-Brabant
Bakel
Schilderen
Maria Arias
Utrecht
HOUTEN
Tekenen,Schilderen
Maria Starke-Milko
Zuid-Holland
Den Haag
Marian Sturkenboom
Noord-Brabant
Breda
3-d werken
Marian Vergouwen
Noord-Brabant
Etten-Leur
Etsen en overige druktechnieken
Marian Daems
Noord-Holland
Hoorn
3-d werken
Marianne Plomp
Zuid-Holland
Alphen aan den Rijn
Tekenen,Schilderen,3-d werken
Marianne Pruimboom
Noord-Holland
Amsterdam
Tekenen,Schilderen
Marianne Van Beek
Noord-Holland
Westerland
Schilderen
Marianne Breugelmans
Overijssel
Olst
Schilderen
Marianne.M. Smit
Gelderland
Zutphen
Schilderen
Marie-Hélène STOKKINK
Utrecht
Leersum
Schilderen
Marie-Louise Oudkerk
Utrecht
Zeist
3-d werken
Marike Cools
Gelderland
Tiel
Schilderen
Marina Cleiren
Noord-Brabant
Ossendrecht
Schilderen
Marina Hendriks
Utrecht
Amersfoort
Tekenen,Schilderen
Marion Naber- Kemper
Noord-Brabant
Roosendaal
Schilderen
Marion Murman
Gelderland
Geldermalsen
3-d werken
Marion Zandbergen
Utrecht
Utrecht
Tekenen,Schilderen
Marja Milo
Zuid-Holland
Zoetermeer
Schilderen
Marja Schilt
Noord-Holland
Koog aan de Zaan
3-d werken
Marjan Dunselman
Noord-Holland
Bussum
Tekenen,Schilderen
Marjolein M.E.J Schiffers
Noord-Holland
Laren nh
Schilderen
Marlene Nobel
Zuid-Holland
Oud-Beijerland
3-d werken
Martijn Kips
Zeeland
Graauw
Schilderen
Martin Veldhuis
Gelderland
't Harde
Schilderen
Martin Valkhoff
Noord-Brabant
De Heen
Schilderen
Meggie Janssen
Zuid-Holland
Den Haag
3-d werken
Menno Vos
Gelderland
Apeldoorn
Schilderen
Mieke Robben
Noord-Brabant
Breda
Schilderen
Mieke Hoitingh
Friesland
Oranjewoud
Tekenen,Schilderen,Etsen en overige druktechnieken
Mieke Oldenburg
Utrecht
Utrecht
3-d werken
Minke Buikema
Zuid-Holland
Alphen aan den Rijn
Schilderen
Miranda Draijer
Noord-Holland
Nieuw-Vennep
Schilderen,3-d werken
Miranda Meurs
Gelderland
Loenen
Schilderen
Mirjam Bijvank
Frankrijk
Claudon
Schilderen
Monique Breve
Zuid-Holland
Vlaardingen
Schilderen
Muriël Schellings
Utrecht
IJsselstein
Schilderen
Nanette Maaijen-Eskes
Zuid-Holland
Schoonhoven
Schilderen
Natalia Romero
Noord-Holland
Weesp
Schilderen
Nikko Versluis
Gelderland
Eefde
Schilderen
Noortje Meijerink
Noord-Brabant
Oss
3-d werken
Nunez Larraz
Noord-Holland
Amsterdam
3-d werken
Nynke van Zwol
Noord-Holland
Purmerend
Tekenen,Schilderen
Odette (O.A.) Frijters
Zuid-Holland
Leiden
3-d werken
Olga Bohnsack
Utrecht
Wijk bij Duurstede
Tekenen,Schilderen
Paméla Schellekens
Noord-Holland
Amsterdam
Schilderen
Patrick Cornelis
Zeeland
Terneuzen
3-d werken
paul Kwisthout
Noord-Holland
hilversum
Schilderen
Paul Tieke
Overijssel
Almelo
Tekenen,Schilderen
Paul Parren
Gelderland
Geldermalsen
Tekenen,Schilderen
Paulien Kingma
Drenthe
Sleen
Paulina Verzijden
Zuid-Holland
Leiden
3-d werken
Peter Johan Kool
Overijssel
Zwolle
Tekenen,Schilderen,Etsen en overige druktechnieken
Petra Smeenk
Noord-Holland
Hilversum
Schilderen,3-d werken
Pietra Piet
Noord-Holland
Bussum
Schilderen
Pixelartbywolf Ghillemyn
Belgie
Menen
Schilderen
Quintalle Nix
Noord-Holland
Amsterdam
Etsen en overige druktechnieken
Reginald Koé
Drenthe
Hollandscheveld
Schilderen,Etsen en overige druktechnieken,3-d werken
Renate Rüter-Nork
Drenthe
Bergisch Gladbach
Rezie Hendriks
Gelderland
Arnhem
3-d werken
Ria Noordermeer
Zuid-Holland
Oudenhoorn
Schilderen
Ria Reitz
Limburg
Mechelen
3-d werken
Rinneke Van Looveren
Zeeland
Hengstdijk
Schilderen,3-d werken
Rinneke Van Looveren
Zeeland
Hengstdijk
Schilderen
Ritsa Zervou
Noord-Holland
Amsterdam
Tekenen,Schilderen
Rob de Graaf
Zuid-Holland
Zoetermeer
Schilderen,Etsen en overige druktechnieken
Rob Jacobs
Limburg
Weert
Schilderen
Rob Stiphout
Noord-Holland
Velserbroek
Schilderen
Roeland van Reem
Maasland
Schilderen
Roeland van Reem
Zuid-Holland
Maasland
Schilderen
Ron Schouten
Limburg
Born
Schilderen
Roy Valentijn
Noord-Holland
Hoogkarspel
Schilderen
Ruth van de Pol
Noord-Brabant
Megen
Tekenen,Schilderen,Etsen en overige druktechnieken
Sacco S Van munster
Overijssel
Borne
Schilderen
Sandra van de Griendt
Gelderland
Warnsveld
Tekenen
Sandra de Jong Damen
Noord-Brabant
Tilburg
Tekenen,Schilderen
Sara Hazebroek
Zuid-Holland
Klaaswaal
Schilderen
Saskia Huitema
Utrecht
Utrecht
Schilderen
Saskia Weishut-Snapper
Amsterdam
Saskia Weishut-Snapper
Noord-Holland
Amsterdam
Selene's Art
Noord-Brabant
Veldhoven
Schilderen
Sharon Manassen
Noord-Holland
Bussum
3-d werken
Sia Braakman
Zeeland
Philippine
Tekenen,Schilderen,3-d werken
Sieko Koolen
Overijssel
Zwolle
Schilderen
Sjoeke Benoist
Friesland
Moddergat
Tekenen,Schilderen
Steven van Rij
Overijssel
Zwolle
Schilderen
Suco Sarkinovic
Assen
Tekenen,Schilderen
Swanica T. Ligtenberg
Noord-Holland
Ouderkerk aan de Amstel
3-d werken
Sylvia te Braake
Utrecht
IJsselstein
Schilderen
Tessa Maagdenberg
Zuid-Holland
Den Haag
Schilderen
Thea Bijl
Noord-Brabant
Steensel
Tekenen
Theo Schouten
Friesland
Hindeloopen
Schilderen
tiane heins
Zuid-Holland
den haag
3-d werken
Tineke Sips
Noord-Holland
Petten
Schilderen
Tineke Okx
Noord-Holland
Hoorn
Tinka Koeienschilderij - Tinka Schilperoort
Zuid-Holland
Delft
Schilderen
Titia Hoeksema
Zuid-Holland
Alphen aan den Rijn
3-d werken
Ton van Sprang
overijssel
Dalfsen
3-d werken
Twan van Asseldonk
Noord-Brabant
Boekel
Etsen en overige druktechnieken
Vanessa Beekhuijzen
Gelderland
Arnhem
Schilderen
Wied Heyning
Utrecht
Zeist
3-d werken
Wietske Otter
Utrecht
HOUTEN
Schilderen
Wietske Hellinga
Friesland
Dokkum
3-d werken
Wil van der Helm
Zuid-Holland
Poeldijk
Schilderen,3-d werken
Wilhelmien van Dijk Knapen
Noord-Brabant
Bergeijk
Tekenen
Willemien C.M. Looijmans. Dortmans.
Noord-Brabant
Erp
Schilderen
Willy Pickkers
Noord-Holland
Hoorn NH
Schilderen
Willy Felice Smits
Noord-Holland
AMSTERDAM
Schilderen
Winnifred Bastian
Zuid-Holland
Voorburg
Schilderen
Wolter Jagt
Utrecht
Loenen aan de Vecht
Schilderen
ymir flink
Zuid-Holland
pijnacker
Tekenen,Schilderen
Yolanthe Zwaak
Noord-Holland
Aerdenhout
Schilderen
Yvonne Ottervanger
Noord-Brabant
Breda
Schilderen